Nowy numer 48/2020 Archiwum

Zapach i smak Wielkanocy

Już po raz dziewiąty sołectwa Gminy Skarbimierz zademonstrują swoje kulinarne i plastyczne zdolności prezentując najlepsze smakołyki oraz najpiękniejsze ozdoby i palmy wielkanocne.

W świetlicy wiejskiej w Łukowicach Brzeskich w najbliższą sobotę odbędzie się IX Konkurs na Babę i Palmę Wielkanocną Gminy Skarbimierz. Organizator – Gminna Biblioteka Publiczna w Skarbimierzu, zaprasza wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w degustacji i w ten sposób przygotować się do świąt wielkanocnych.

Prezentacje stanowisk konkursowych rozpoczną się o godzinie 15. Natomiast przed ogłoszeniem wyników zaprezentuje się Zespół Pieśni i Tańca Opole.

Głównym sponsorem tegorocznego konkursu jest Gaz System S.A. – Operator Gazociągów Przesyłowych. Patronatem honorowym imprezę objęli Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła i Wójt Gminy Skarbimierz Andrzej Pulit. Partnerami imprezy są: OODR Łosiów, Bank Spółdzielcy w Brzegu, BS Grodków-Łosiów, a medialnie wydarzenie wspierają: Radio Park, Radio Doxa, Radio Rodzina Wrocław, brzeg24.pl, twójbrzeg.pl, infobrzeg.pl, Brzeżanka, Panorama Powiatu Brzeskiego, Gazeta Brzeska i Gość Niedzielny.


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama