Nowy numer 48/2020 Archiwum

Tańcz i uwielbiaj

W najbliższym czasie we Wrocławiu czekają nas dwa koncerty uwielbienia zespołu Boguchwała.

To doskonała okazja, aby wyrazić swoją radość w okresie Zmartwychwstania Pańskiego. Spontaniczne uwielbienie Boga muzyką i tańcem jest doskonałym sposobem energicznej modlitwy.

Pierwszy koncert uwielbienia w klimacie mocno tanecznym i radosnym rozpocznie się o godz. 19 w restauracji „Przyjaciele i znajomi” przy ul. Grunwaldzkiej 98.

– Chcemy wspólnie wielbić Boga muzyką i tańcem, spontanicznie. Tak podpowiada nam „serducho”. Zapewniamy piosenki specjalnie skomponowane pod kątem tanecznej modlitwy – piszą na Facebooku muzycy zespołu „Boguchwała”.

Aranżacje muzyczne wykona grupa w składzie: Agnieszka Damrych, Agnieszka Musiał i Kasia Bogusz – wokal, Bartosz Niebielecki – perkusja, Łukasz Damrych – klawisze, Piotr Adamiak – gitara, Adam Milwiw-Baron – trąbka, Piotr Szwec – saksofon, Adam Kabaciński – bas.

Kolejna okazja do roztańczonej modlitwy już 14 kwietnia, w DA „Wawrzyny”, po Mszy św. o godz. 19 przy ul. Bujwida 49 w dolnym kościele. Zapraszamy nie tylko tych, którzy już kiedykolwiek doświadczyli takiej formy rozmowy z Bogiem, ale szczególnie tych, którzy nigdy w spontanicznym tańcu i śpiewie nie wielbili Najwyższego. Okres Wielkanocy wydaje się idealnym momentem, aby swoją energię dosłownie zamienić w uwielbieniową modlitwę.

 


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama