Nowy numer 49/2020 Archiwum

Charyzmatykon już w sobotę

Czym jest "Chrzest w Duchu Świętym", jak go rozumieć? Czy to coś nowego w Kościele, czy rzeczywistość sięgająca korzeniami początków chrześcijaństwa?

Kto chce zrozumieć zjawisko, o którym często mowa w środowisku Odnowy Charyzmatycznej i nie tylko - doświadczenie nowego otwarcia na działanie Ducha Świętego i Jego dary - wiele skorzysta, uczestnicząc w najbliższym „charyzmatykonie”, czyli kolejnej sesji Szkoły Duchowości Charyzmatycznej.

Spotkanie rozpocznie się 25 kwietnia o 16.00 w auli PWT we Wrocławiu. Będzie można posłuchać prelekcji ks. prof. Jana Klinkowskiego oraz Wioletty Grochowskiej z wrocławskiej wspólnoty „Benedictus”. W programie również czas na dyskusję oraz na wspólną modlitwę.

Sesje Szkoły Duchowości Charyzmatycznej organizowane są przez Instytut Nauk Biblijnych Papieskiego Wydziału Teologicznego oraz Odnowę w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej. Prowadzą do spotkania środowiska naukowego PWT osób zaangażowanych w działalność rozmaitych wspólnot charyzmatycznych.

Zagadnieniu „Chrztu w Duchu Świętym” poświęcony jest także „Mini Charyzmatykon” (od 1do 3 maja), na który zaprasza wrocławska parafia pw. NMP Bolesnej i wspólnota „Emaus” do ośrodka Rekolekcyjno-Wypoczynkowego w Zagórzu Śląskim. Więcej informacji tutaj.


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama