Nowy numer 22/2023 Archiwum

Trwa konkurs pielgrzymkowy!

Wielkimi krokami zbliża się Piesza Pielgrzymka Wrocławska! Z tej okazji mamy dla was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

W tym roku już po raz 35. pielgrzymi z Wrocławia i okolic wyruszą na Jasną Górę. Od 2 do 10 sierpnia Piesza Pielgrzymka będzie wędrować do Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej przed cudowny obraz Królowej Polski. O tym, że będzie radośnie chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Wskazuje na to również hasło "Radość Ewangelii".

Przyszedł czas, aby powoli odkurzyć buty, wszelkie akcesoria wędrowne i... wspomnienia! Gość Wrocławski razem z organizatorami Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej przygotował dla wszystkich pątników, oraz tych, którzy po raz pierwszy wyruszą na jasnogórski szlak atrakcyjny konkurs.

Aby wziąć w nim udział i wygrać cenne nagrody trzeba spełnić trzy bardzo proste warunki:

1) Polubić fanpejdż "Gościa Wrocławskiego" na portalu Facebook (tutaj),

2) Udostępnić post z informacją o konkursie na swoim profilu facebookowym,

3) Przysłać na adres mailowy redakcji Gościa Wrocławskiego (wrocław@gosc.pl) swoje ulubione zdjęcie z pieszej pielgrzymki. Fotografia nie musi przedstawiać uczestnika konkursu. Być może macie uwiecznioną jakąś śmieszną sytuację, nietypowy gest, niepowtarzalną chwilę, która wydarzyła się podczas pielgrzymki. W tytule należy wpisać "Pielgrzymka 2015", a w treści wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu, byśmy mogli się z Wami skontaktować. Czekamy zatem na Wasze propozycje!

UWAGA!
Konkurs jest otwarty także dla tych, którzy jeszcze nigdy nie wędrowali na Jasną Górę, a chcą podjąć wyzwanie w tym roku. Zamiast zdjęć, napiszcie w kilku zdaniach na podany wyżej adres mailowy uzasadnienie, dlaczego chcecie wziąć udział w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy? W wiadomościach prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu, byśmy mogli się z Wami skontaktować.

Fotografie oraz wypowiedzi pisemne będziemy umieszczać na naszej stronie wroclaw.gosc.pl. Wygrywa co dziesiąta osoba, który wyśle do nas zdjęcia lub tekst. Jeśli masz polubiony już fanpejdż "Gościa Wrocławskiego", nie musisz tego robić jeszcze raz. Automatycznie zaliczasz pierwszy warunek konkursu.

Do wygrania jest kilkanaście nagród. Wśród nich m. in. książki autorstwa ks. Stanisława "Orzecha" Orzechowskiego oraz albumy pielgrzymkowe "Dopokąd idę", pendrive'y i książki ufundowane przez "Gościa Niedzielnego".

Na zdjęcia i uzasadnienia czekamy do 17 maja.

Powodzenia!


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast