Nowy numer 4/2023 Archiwum

Kocham rower, więc wygrywam nagrody

W tym roku Wrocław po raz pierwszy startuje w Europejskim Wyzwaniu Rowerowym, które potrwa do 31 maja. Mogą wziąć w nim udział wszyscy mieszkańcy, wspierając swoje miasto. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs.

Najpierw krótko o Europejskim Wyzwaniu Rowerowym 2015. To 4. edycja rowerowej rywalizacji mieszkańców miast z całej Europy. Przejechane podczas trwania akcji kilometry będą mierzone przy użyciu aplikacji i zapisywane na konto danego miasta. Zwycięży to, które uzbiera ich najwięcej. W ubiegłym roku mieszkańcy ponad 30 rywalizujących ze sobą miast przejechali ponad 1,5 mln kilometrów, a najlepsza okazała się Warszawa.

W tym roku do zabawy dołącza Wrocław. Udział mogą wziąć wszyscy, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Cycling365 na telefon i pamiętać o jej włączaniu podczas każdej rowerowej podróży po mieście. Oprócz satysfakcji z przejechanych kilometrów na uczestników będą też czekać upominki.

Już teraz atrakcyjne prezenty specjalnie dla czytelników "Gościa Wrocławskiego" przygotowało Stowarzyszenie "Akcja Miasto". Dlatego ogłaszamy konkurs! Wystarczy napisać do nas e-mail z uzasadnieniem, dlaczego warto poruszać się po mieście rowerem. Im bardziej kreatywny argument, tym lepiej. Wysyłajcie wasze przemyślenia pod adres: wrocław@gosc.pl.

Przygotowaliśmy dla Was 4 zestawy nagród, które trafią do 4 zwycięzców, ponieważ w tym roku Europejskie Wyzwanie Rowerowe zorganizowano po raz 4. Jeden pakiet zawiera: powerbank (przenośny akumulator/ładowarka do telefonu komórkowego), samozaciskową opaskę odblaskową i podwójną wejściówkę na taras widokowy w Sky Tower. Czekamy na wasze odpowiedzi do następnego czwartku (21 maja). Idąc czwórkowym systemem, wygrywa co czwarty mail, czyli czwarty, ósmy, dwunasty i szesnasty.

Tymczasem zapraszamy jeszcze do włączenia się w kampanię „Kocham Wrocław, wybieram rower”, która promuje poruszanie się jednośladem w codziennych podróżach.

- Chcemy pokazać rower jako wygodny i stylowy środek transportu, jednocześnie przełamując pewne stereotypy z nim związane - mówi kierownik kreatywny kampanii Ewa A. Bałazińska i zapowiada, że najważniejszym aspektem akcji jest przede wszystkim edukacja. - Zależy nam, aby wzrastała świadomość i kultura wszystkich uczestników ruchu, w tym samych rowerzystów.

Kampania potrwa do końca października 2015.

Więcej o tym znajdziecie na stronie internetowej TUTAJ oraz na Facebooku TUTAJ.


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy