Gość Bielsko-Żywiecki 49/2020 Archiwum

Pedałuj z nami! Kolejny konkurs rowerowy

Rozstrzygnęliśmy pierwszy konkurs, więc… przyszedł czas na kolejny! Także związany z podróżami rowerowymi. Weź udział i wygraj atrakcyjne nagrody!

Ostatnio prosiliśmy was o uzasadnienie, dlaczego warto poruszać się po mieście rowerem. Przysłaliście interesujące odpowiedzi. Janek Ciesielski napisał: „Dla mnie to oczywiste: im więcej przejechanych kilometrów tym więcej zjedzonych burgerów”. Z kolei Marcin Ławniczak stwierdził: „Rowerzysta w mieście jest trochę jak joker w kartach - zawsze jest dobrym rozwiązaniem transportowym”.

Sylwia Wójcik podała kilka argumentów za jednym zamachem: „Po mieście warto się poruszać rowerem, bo za jednym zamachem dbam o środowisko, swoją kondycję, nie tracę czasu w korkach i oszczędzam pieniądze”.

Dziękujemy za nadesłane odpowiedzi. Zwycięzcami według procedury konkursowej zostali: Karolina Stokłosa, Janek Ciesielski, Marcin Ławniczak i Sandra Zdzuj. Gratulujemy! Pakiet nagród trafia w wasze ręce.

Teraz przed czytelnikami „Gościa Wrocławskiego” kolejne wyzwanie! Wyślijcie na nasz adres mailowy fotografie ukazujące rowerowe podróże na waszym jednośladzie, obojętnie w jakiej scenerii. Liczy się pomysłowość. Na zdjęcia czekamy do następnego piątku, do godz. 12. Nasz adres to wrocław@gosc.pl.

Tak, jak poprzednio, przygotowaliśmy dla was 4 zestawy nagród, które trafią do 4 zwycięzców. Jeden pakiet zawiera: książkę z Kina Nowe Horyzonty, podwójną wejściówkę do ZOO oraz dwa vouchery Next Bike. Wygrywa co czwarty mail, czyli czwarty, ósmy, dwunasty i szesnasty.

Tymczasem zapraszamy jeszcze do włączenia się w kampanię „Kocham Wrocław, wybieram rower”, która promuje poruszanie się jednośladem w codziennych podróżach.

- Chcemy pokazać rower jako wygodny i stylowy środek transportu, jednocześnie przełamując pewne stereotypy z nim związane - mówi kierownik kreatywny kampanii Ewa A. Bałazińska i zapowiada, że najważniejszym aspektem akcji jest przede wszystkim edukacja. - Zależy nam, aby wzrastała świadomość i kultura wszystkich uczestników ruchu, w tym samych rowerzystów.

Kampania potrwa do końca października 2015.

Więcej o tym znajdziecie na stronie internetowej www.akcjamiasto.org oraz na Facebooku.


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama