Gość Bielsko-Żywiecki 49/2020 Archiwum

Chodźcie z nami, z rodzinami!

Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami Wrocławia 31 maja.

Chcesz świętować z bliskimi i dzielić się radością z piękna życia rodzinnego? Nie może cię zabraknąć na VI Marszu dla Życia i Rodziny, który odbędzie się we Wrocławiu już w najbliższą niedzielę, tym razem pod hasłem „Rodzina - Wspólnota - Polska!".

Poprzedzi go uroczysta Msza św. odprawiona o 12.30 w kościele pw. św. Krzyża na Ostrowie Tumskim, w intencji wszystkich małżeństw i rodzin.

„Wychodząc na ulice Wrocławia chcemy dać świadectwo, że jesteśmy ludźmi, którzy cieszą się życiem i kochają swoje rodziny. Pragniemy też naszym świadectwem przypomnieć właściwy kierunek naszej troski – Rodzina powinna być priorytetem naszych działań i decyzji, bo z nią związane jest dobro i szczęście naszych dzieci i nas samych” – mówią organizatorzy. I dodają: Dziadek, babcia, ojciec, matka to dla dziecka wielka gratka!

Chodźcie z nami, z rodzinami!   Marsz przejdzie spod kościoła pw. św. Krzyża ulicami św. Jadwigi, Piaskową, przez pl. Nowy Targ, obok kościoła dominikanów, ulicą Wita Stwosza na Rynek. Następnie jego uczestnicy przejdą ulicami św. Mikołaja, Nowym Światem, Grodzką, by przez Most Uniwersytecki udać się na Wyspę Słodową, gdzie rozpocznie się piknik rodzinny – wpisany w program wrocławskiego Miesiąca Rodziny.

W programie m.in. koncert zespołu N.O.E (Nieograniczona-Odpowiedzialność-Ewangelizacyjna), mnóstwo atrakcji dla dzieci i całych rodzin. Specjalnie dla rodziców w kilku namiotach odbędą się „Rozmowy pod chmurką”, dotyczące różnych dziedzin rodzinnego życia.

Głównymi organizatorami marszu są Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Kościoła we Wrocławiu i Koinonia Jan Chrzciciel, a także Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”. W przedsięwzięciu biorą udział wspólnoty, ruchy i stowarzyszenia całej archidiecezji. Więcej przeczytasz tutaj.

 


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama