Nowy numer 33/2018 Archiwum

Zniszczona wystawa "Wybierz życie"

Już po raz trzeci we Wrocławiu została zniszczona wystawa antyaborcyjna.

Adam Brawata, koordynator fundacji Pro-Prawo do Życia we Wrocławiu poinformował, że większość plakatów została doszczętnie zniszczona.

- Co tylko się da, naprawimy. Wystawa, tak jak poprzednie jeszcze wróci do obiegu. Nie damy ukryć prawdy o aborcji - informuje.

Zdjęcia były wywieszone na ogrodzeniu wokół kościoła pw. NMP Wspomożycielki Wiernych przy ul. Świątnickiej, na Książu Małym. Jej ekspozycja miała się zakończyć 7 czerwca.

Wystawa wpisuje się w Kampanię "STOP ABORCJI", czyli obywatelską inicjatywę ustawodawczą, która zapeni ochronę prawną każdemu ludzkiemu życiu od poczęcia bez wyjątków. We Wrocławiu do tej pory zabrano ponad 8 tys. podpisów, w całej Polsce ponad 100 tys, które stanowiło potrzebne minimum. Zbiórka potrwa jeszcze miesiąc.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma