Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Pierwsza pomoc dla rodziców i dzieci

Trwa Miesiąc Rodziny we Wrocławiu. Warto skorzystać z proponowanych warsztatów.

Jak zachować się w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia? Jak bezpiecznie opiekować się dzieckiem? W ramach trwającego we Wrocławiu Miesiąca Rodziny organizatorzy zapraszają na bezpłatne warsztaty pierwszej pomocy, przygotowane specjalnie z myślą o rodzicach i dzieciach.

O tym, jak ważna jest znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza na bezpłatne warsztaty wszystkich, którzy chcieliby te zasady poznać albo sobie przypomnieć. Równolegle zajęcia odbędą się dla rodziców, jak i dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Do wyboru są jeszcze następujące terminy:

9 czerwca, godz. 17-19, CAM ul. Jerzmanowska 92 - pierwsza pomoc dla rodzin,

10 czerwca, godz. 10-14, Fundacja „Promyk Słońca”, bud. przy ul. Powstańców Śląskich 193b - pierwsza pomoc dla osób mających kontakt z niepełnosprawnymi,

16 czerwca, godz. 17-19, Kościół Chrześcijan Baptystów, ul. Kłodnicka 2 - pierwsza pomoc dla rodzin,

16 czerwca, godz. 17-19, Zespół Szkół nr 24 przy ul. P. Eluarda - pierwsza pomoc dla rodzin.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Zapisy odbywają się poprzez stronę: miesiacrodziny.pl (w menu górnym należy wybrać zakładkę "Wydarzenia" - "Pierwsza pomoc").

Miesiąc Rodziny organizuje Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego we współpracy z partnerami.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma