Nowy numer 43/2020 Archiwum

Jedzenie w stylu slow

Zdrowe odżywianie staje się coraz popularniejsze, a dbanie o siebie poprzez zdrową dietę to najlepszy sposób na dobre samopoczucie. Zapraszamy na kolejne bezpłatne warsztaty w trwającym we Wrocławiu Miesiącu Rodziny.

W czerwcu i lipcu odbędą się jeszcze dwa spotkania. Pierwsze już jutro.

Jeszcze można się zarejestrować. Każde złożone z części teoretycznej oraz praktycznej połączonej z degustacją przygotowanych posiłków.

  • "Zmień fast food na slow food" - 11 czerwca, godz. 17-20.30, WCRS, pl. Dominikański 6

Warsztat ten skierowany jest do wszystkich osób borykających się z problemem nadwagi i otyłości oraz chcących zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze. Zajęcia będą składać się z części merytorycznej oraz praktycznej.

Uczestnicy dowiedzą się, jak trwale zmienić nawyki żywieniowe, poznają sposoby postępowania, dzięki którym stosowanie diety staje się łatwiejsze, a przez to trwalsze. Specjaliści opowiedzą także o 13 zasadach ułatwiających życie na diecie. W czasie części praktycznej odbędzie się pokaz kulinarny oraz przygotowanie i degustacja potraw.

  • "Kształtowanie nawyków żywieniowych u dzieci" - 2 lipca, godz. 17-20.30, WCRS, pl. Dominikański 6

Warsztaty dotyczą problemu nadwagi u dzieci, a skierowane są do wszystkich dorosłych zaangażowanych w pomoc młodym ludziom w tym zakresie. Część merytoryczna warsztatów poświęcona będzie poszukiwaniom odpowiedzi na pytanie: jak zapobiec epidemii otyłości u dzieci? Podczas wykładu uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób dorośli mogą pomóc młodym ludziom w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych oraz jakie są najkorzystniejsze strategie postępowania z dziećmi i młodzieżą. Część praktyczna to pokaz kulinarny, przygotowanie i degustacja posiłków.

Zapisy na bezpłatne warsztaty odbywają się poprzez stronę: www.miesiacrodziny.pl. W menu górnym należy wybrać zakładkę "Wydarzenia" - "Żywienie".

Miesiąc Rodziny organizuje Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego we współpracy z partnerami.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama