Nowy numer 42/2018 Archiwum

12 hospitalizowanych po zderzeniu tramwajów

Po godz. 17 doszło do wypadku na ul. Legnickiej we Wrocławiu.

20 osób ucierpiało w wypadku, do którego doszło na wysokości ul. Nabycińskiej. 12 odwieziono do szpitala. Jak informuje policja, życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejsce przyjechało jednak aż pięć karetek i dwa wozy strażackie.

Tramwaje jechały w tym samym kierunku. Jeszcze nie wiadomo, co było przyczyną, że drugi z pojazdów (linia nr 20) nie wyhamował i wjechał w tył pierwszego (linia nr 32). Policja ustaliła, że obaj motorniczy byli trzeźwi.

Ruch tramwajowy od pl. Jana Pawła II w kierunku Leśnicy jest wstrzymany. Utrudnienia czekają także na kierowców. Służby zajmują dwa pasy w stronę pl. Strzegomskiego.

Uaktualnienie: Utrudnień w ruchu już nie ma.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy