Nowy numer 48/2020 Archiwum

Ruszamy w drogę

Na razie tylko wirtualnie. Uruchomiliśmy serwis internetowy Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej 2015.

Na stronie www.wroclaw.gosc.pl/PPW2015 codziennie zamieszczać będziemy wiele informacji. Do momentu wyruszenia w drogę znajdziecie tu prezentacje poszczególnych grup - każdego dnia jedną począwszy od dzisiaj - ciekawostki, wskazówki i porady, a także wspomnienia, świadectwa i mnóstwo zdjęć.

Wraz z początkiem pielgrzymki, czyli od 2 sierpnia, w serwisie będziemy umieszczać relacje bezpośrednio z trasy. Nie braknie świeżych galerii, materiałów wideo i wrażeń uczestników. Dzięki uprzejmości TV Rodzina każdego dnia planujemy również transmisje "na żywo" Mszy św. Będzie to niepowtarzalna okazja do tego, by skorzystać z nauk głoszonych przez ks. Stanisława "Orzecha" Orzechowskiego.

Mamy nadzieję, że dzięki pracy dziennikarzy naszej redakcji udział duchowych pątników w PPW 2015 będzie pełniejszy. Zachęcamy do regularnego zaglądania do serwisu. Aby nic nie przegapić, zapraszamy do polubienia naszego fanpejdża na Facebooku. Dzięki temu wszystkie nowe artykuły ze strony wroclaw.gosc.pl będą się pojawiały również na Waszych profilach i ich nie przegapicie.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama