GN 3/2019 Archiwum

Zobacz także

 • BuryPies
  28.07.2015 08:32
  Pani premier powiedziała, że niezadowolenie tłumu jest dowodem na to, że to co robi jest dobre? No to już przechodzi wszelkie granice arogancji. TO już jest jawne olewanie ludzie i śmianie się im w twarz. Niech robi tak dalej, jak najwięcej i jak najczęściej. Niech ludzie zobaczą jaką obłudą posługuje się PO.
  doceń 1
 • Fryderyk
  28.07.2015 09:56
  Gwoli przypomnienia. Wrocław od dawna jest Europejską Stolicą Wysiedleń AD 1945. Nosi również zamiennie miano Europejskiej Stolicy Przysiedleń AD 1945.
  doceń 1
 • eniac
  28.07.2015 15:54
  Wasze "dziennikarstwo" polityczne jest żałosne, tak Trybuna Ludu opisywała PZPR i opozycję jak Wy PIS i PO. Dobieracie tylko fakty wygodne dla pisu, nie dopuszczacie komentarzy niewygodnych (zwłaszcza widać to przy artykułach o SKOKach). Żenada dla tygodnika mieniącego sie katolickim
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy