GN 3/2019 Archiwum

Powstańczy konkurs

Zbliża się 71. rocznica wybuchu powstania warszawskiego. We Wrocławiu 1 sierpnia zostanie upamiętniony dwoma muzyczno-historycznymi projektami. Rozdajemy wejściówki na koncert Lao Che i Panien Wyklętych!

Lao Che zagra cały program z legendarnej już płyty "Powstanie Warszawskie", a Maleo Reggae Rockers z najlepszymi polskimi wokalistkami (m.in. Marcelina, Marika, Lilu) zaprezentują utwory z krążka "Panny Wyklęte: Wygnane”.

Nie może Cię zabraknąć na tym koncercie, dlatego rozdajemy naszym czytelnikom dwie podwójne wejściówki! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Jak najlepiej twoim zdaniem uczcić kolejną rocznicę wybuchu powstania warszawskiego i dlaczego?”.

Na e-maile o tytule: „Powstanie” na adres: wroclaw@gosc.pl czekamy do środy, 29 sierpnia do godziny 12. Wygrywa piąta i dziesiąta osoba, która nadeśle swoje przemyślenia.

A najciekawsze odpowiedzi opublikujemy na naszej stronie internetowej.

Jedna Chwila - Kasia Malejonek & MRR
MARIKAcanal

"Stare Miasto" (Powstanie Warszawskie) - Lao Che
Hanna Staniszewska

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy