GN 3/2019 Archiwum

Ruszyły zapisy na PPW 2015

Od 30 lipca do 1 sierpnia od 11.00 do 17.00 swój udział można zgłaszać w Centralnym Punkcie Informacyjnym Pielgrzymki przy Duszpasterstwie Akademickim "Wawrzyny" przy ul. Bujwida 51 we Wrocławiu.

Pierwsi chętnie już stanęli przy stoliku, aby dołączyć do pielgrzymki. Przypominamy: 

Koszty uczestnictwa w pielgrzymce wynoszą: dla dzieci i młodzieży do ukończenia gimnazjum włącznie - 85 zł, dla pozostałych uczestników - 95 zł. W przypadku uczestnictwa co najmniej trzech osób z jednej rodziny (np. brat, siostra i rodzice) przewidziane są zniżki.

W Pielgrzymce może wziąć udział każdy, kto zobowiąże się spełnić następujące warunki:

  • zapisze się w wyznaczonym terminie w swojej parafii, w DA „Wawrzyny” ewentualnie już w trakcie pielgrzymki w „informacji” (przy zapisach prosimy o wybranie grupy),
  • powstrzyma się całkowicie od palenia tytoniu i picia alkoholu,
  • przestrzegać będzie zakazu noclegów koedukacyjnych,
  • będzie wypełniał polecenia Brata Przewodnika i jego współpracowników,
  • przyjmie w duchu pokuty wszystkie trudy pielgrzymowania (m. in. zadba o skromny strój),
  • osoby nieletnie mogą wyruszyć jedynie z opiekunem pełnoletnim

Pielgrzymka wyruszy z katedry wrocławskiej 2 sierpnia 2015 r. (niedziela). Przybycie na Jasną Górę i wejście przed obraz Matki Bożej zaplanowane jest na 10 sierpnia (poniedziałek) o godz. 9. Msza św. na zakończenie pielgrzymki na wałach jasnogórskich odprawiona zostanie o godz. 11.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy