Nowy numer 28/2018 Archiwum

Śpiewająca Polska

Przed nami ostatnie koncerty V Letniego Festiwalu Kultury "Polonia Cantans" 2015.

Odbywają się w kościele pw. NMP na Piasku we Wrocławiu o 19.15, rozpoczyna je "kwadrans poetycki" w wykonaniu wrocławskich poetów skupionych w Katolickim Klubie Literackim "Źródło" i Kole Literatów Polskich im. Zbigniewa Herberta.

W sobotę1 sierpnia organizatorzy – Fundacja "Polskie Gniazdo" – zapraszają na Wieczór pieśni i poezji nawiązujący do 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej. Będzie można wysłuchać kompozycji muzycznych i wierszy Wojciecha Popkiewicza w wykonaniu autora oraz artystów z "Grupy 44".

2 sierpnia o 12.30 odprawiona zostanie Msza św. dziękczynna za V Letni Festiwal Kultury "Polonia Cantans" 2015, w intencji artystów, uczestników i organizatorów, o 19.15 zabrzmi koncert "Błogosławieni czystego serca" – Oratorium Młodzieżowego Ruchu Czystych Serc. Wystąpi Zespół Muzyki Sakralnej "Lumen" z Poznania pod dyrekcją kompozytora i aranżera Zbigniewa Małkowicza.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma