Nowy numer 44/2020 Archiwum

To nie jest wiedza "top secret"

Być dobrym tatą oznacza dbać o swój własny rozwój, by móc odpowiedzialnie służyć rodzinie. Efekt? Zawsze dobre relacje.

Ojcowski Klub we Wrocławiu działa od czerwca. - Jest to miejsce, w którym wzajemnie inspirujemy się do bycia lepszymi ojcami. Naszą metodologię pracy czerpiemy z zasobów inicjatywy Tato.net - mówi Jakub Tarsiuk, prowadzący spotkania.

Najbliższe okazja, by dołączyć do grupy ojców będzie miała miejsce we wtorek 25 sierpnia w Bibliotece Grafit przy ul. Namysłowskiej 8 we Wrocławiu. Spotkanie trwa w godz. 18 - 20 i ma charakter warsztatowy. - Serdecznie zapraszam. Aktualnie przerabiamy wspólnie książkę Kena Canfielda pt. "7 sekretów efektywnego ojcostwa". Za nami już pierwsze dwa sekrety (zaangażowanie oraz poznawanie dziecka), ale nic nie szkodzi, by dołączyć do nas w tej chwili - dodaje.

J. Tarasiuk przekonuje także, iż każdy kto zdecyduje się na udział w warsztatach może liczyć na dozgonną wdzięczność swoich dzieci. Dlaczego? - Bo tatą jest się zawsze i nie należy rozpatrywać ojcostwa z perspektywy najbliższego weekendu, a całego naszego życia wyjaśnia.

Spotkanie jest bezpłatne, otwarte - może przyjść każdy mężczyzna - i nie obowiązują zapisy. Organizatorzy, wrocławska fundacja Rodzina i Przedsiębiorczość oraz Urząd Miejski Wrocławia, proszą o informację o obecności. Wystarczy wysłać wiadomość e-mail na adres: jakub.tarasiuk@frip.org.pl. - Ponieważ Ojcowski Klub jest przedsięwzięciem społecznym, budujemy go wspólnie - zrób dobry uczynek i zaproś na spotkanie mężczyzn z Twojego otoczenia: kolegów z pracy, wspólnoty, sąsiada, brata... Wystarczy, że zaprosisz jednego z nich - zachęca prowadzący spotkania.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama