Nowy numer 43/2020 Archiwum

Gdy wybucha bunt

Rekolekcje dla rodziców nastolatków, połączone z praktycznymi warsztatami, poprowadzi we Wrocławiu wspólnota Mocni w Duchu z Łodzi.

Spotkanie rozpocznie się w karmelitańskim klasztorze przy ul. Ołbińskiej 1 we Wrocławiu 3 października o 10.00 (zakończenie ok. 18.30). „Bunt na pokładzie Twojej rodziny? Zbuntowany nastolatek? Niepokorna nastolatka? Bezradny rodzic? Brak zrozumienia? Zerwane więzi? Dowiedz się, jak pokierować statkiem Twojego domu – zachęcają organizatorzy. – Jeżeli Bóg zaplanował Twoje dzieciństwo, dorosłość i starość, to zaplanował też bunt Twojego nastolatka. Jeżeli dopiero wchodzisz w ten etap wychowania dziecka, może jesteś w ogniu buntu, a może po buncie zostały tylko zerwane więzi – to spotkanie jest dla Ciebie”.

Rodzice usłyszą ważne informacje i rady: jesteś bardzo dobrym rodzicem i masz prawo do błędów; jest wiele czynników decydujących o zachowaniu Twojego dziecka, na które nie masz wpływu; daj się przekonać, że nie ma dla Twoich dzieci lepszego rodzica od Ciebie; spróbuj przez chwilę popatrzeć na świat swojego dziecka jego oczami i odkryj jego prawdziwe problemy; zawalcz o autorytet w oczach swoich dzieci; zobacz, jak można radzić sobie z buntem nastolatka w różnych sytuacjach życiowych; naucz się mówić do swojego nastolatka tak, aby dotrzeć do jego świata.

Rekolekcje mają charakter warsztatowy, ale odbywają się w atmosferze bezpieczeństwa i dyskrecji. Nikt nie będzie zmuszony do opowiadania problemów swojej rodziny.

Więcej informacji: www.walkaduchowa.pl i www.facebook.com/WalkaDuchowa

Zapisy (do 26 września): walkaduchowa@gmail.com, tel. 730 739 223 (od pon do pt od godz. 19 do 21).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama