Nowy numer 48/2020 Archiwum

Mocne granie z wartościami

Wyjątkowe połączenie głosów, talentów i charakterów. Pozytywny przekaz, dobra muzyka i okazja do poznania nowych ludzi. 6. Koncert na Tekach długo nie pozwoli o sobie zapomnieć!

Kolejny raz na początek roku akademickiego we Wrocławiu zapowiada się ostre granie. Już 8 października na scenie między akademikami Politechniki Wrocławskiej na Tekach pojawią się m.in. Kasia Kowalska, Marika, Marcelina, Kasia Malejonek oraz zespół "Dziewczyny". Wspaniałe kobiety o niezwykłych głosach biorą udział w projekcie muzycznym "Panny Wyklęte/Wygnane" stworzonym przez Maleo Reggae Rockers. W ciągu zaledwie trzech lat w ramach projektu wydane zostały 4 płyty, a MRR wraz z dziewczynami dokładają swoją cegiełkę do przywracania pamięci narodowym bohaterom. Wokalistki rozgrzewają swoim głosem, czarują interpretacjami i zachwycają tekstami.

Gwiazdą wieczoru będzie formacja 2Tm2,3, w której możemy usłyszeć Tomasza Budzyńskiego "Budzego", Darka Malejonka "Maleo" czy Roberta Friedricha "Litzę". Tworzona przez nich muzyka jest dla tych, w których żyłach płynie rockowa krew! Zespół prezentuje ostrą muzykę opatrzoną biblijnymi wersetami. Popularnością cieszy się już od kilkunastu lat.

Koncert na Tekach wpisał się już w tradycję osiedla akademickiego Wittigowo, na którym odbywa się od kilku lat. Co roku na imprezę przychodzi nie mniej jak 2,5 tys. osób, które bawią się bezpiecznie i bez alkoholu.

Przed Koncertem będzie można wziąć udział w zbiórce krwi organizowanej przez klub Honorowych Dawców Krwi "Pijafka", a w czasie trwania imprezy w różnego rodzaju konkursach z nagrodami.

Początek koncertu, nad którym niezmiennie od samego początku patronat medialny ma "Gość Wrocławski" 8 października od godz. 18.

Szczegóły na stronie www.koncertnatekach.pl oraz na profilu "koncert na tekach" na Facebooku.

Organizatorzy: Duszpasterstwo Akademickie "Redemptor", Organizacja Studencka "Donum", Stowarzyszenie Centrum Młodzieży Akademickiej "Razem".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama