Nowy numer 48/2020 Archiwum

Oddam życie w dobre ręce

Archidiecezjalne Spotkanie Młodych z okazji święta św. Stanisława Kostki odbędzie się w sobotę, 26 września, w parafii Miłosierdzia Bożego przy ul. Bajana 47 we Wrocławiu.

Spotkanie rozpocznie się o 15.00 zawiązaniem wspólnoty oraz nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego „W drodze ku wolności” (pantomima, wprowadzenie do rachunku sumienia, adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego, w czasie nabożeństwa okazja do spowiedzi św., czas uwielbienia).

O 16.15 odbędzie się konferencja „Oddam życie w dobre ręce”, o 16.40 poczęstunek, o 17.00 część spotkania pod hasłem „W drodze na Światowe Dni Młodzieży” (co, gdzie, jak...? prezentacja, świadectwa, informacje jak zostać wolontariuszem ŚDM).

Centralnym momentem „bycia razem” będzie Msza św. o 18.00, a po niej, o 19.00 - Koncert Wrocławskiego Chóru ŚDM.

Organizatorami sobotniego spotkania są Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży i Diecezjalny Sztab ŚDM. Szczególne zaproszenie kierują do duszpasterzy i młodzieży gromadzącej się w Parafialnych Punktach Przygotowań do Światowego Dnia Młodzieży, osób przygotowujących się do bierzmowania oraz parafialnych wspólnot i grup młodzieżowych.

Dojazd: do ul. Bajana: przystanek Bajana - pętla; linia: 126 i 136.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama