GN 28/2018 Archiwum

Grali na bombie - bombowo grają!

"Malej" i "Kocik" potrafili powiedzieć "dość" i wyrwali się z beznadziei życia. Pomocą jest Bóg!

Zawodowy piłkarz Śląska Wrocław i koszykarz WKK, a dziś kandydat na trenera. Mieszkając w internacie, razem jarali zielsko. Coraz więcej i więcej. Oprócz sportu i wspólnego palenia jointów, połączyła ich pasja muzyczna. Hip-hop stał się odskocznią i, w pewnym momencie, inspiracją do refleksji. Jak podkreślają, z perspektywy czasu, w pogoni za rozgłosem, był też "czynnik Boski”. – W jednym z kawałków z tamtego okresu śpiewaliśmy m.in. słowa: "Bracia i siostry, my to rodzina”. Nie wiedzieliśmy, co mówimy, ale wypowiadaliśmy prawdy Boże.

Dziś Kocik i Malej wiedzą, że bez wiary i opieki Boskiej ich życie byłoby zupełnie puste.

Posłuchaj jednego z ich nagrań. Historia nawróconych sportowców w najnowszym "Gościu Wrocławskim" (nr 40 z 3 października) lub TUTAJ. Polecamy.

Kocik&Malej - Dobry Klimat [Official Video]
Kocik & Malej

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma