Nowy numer 44/2020 Archiwum

O. Antonello Cadeddu znów we Wrocławiu

Trwają zapisy na II Archidiecezjalne Rekolekcje Ewangelizacyjne pod hasłem "I wylewa na nich swoje miłosierdzie". (Syr 18,11b)

Odbędą się w Hali Orbita przy ul. Wejherowskiej 34 we Wrocławiu 28 i 29 listopada od 9.00 do 21.00 - w sobotę oraz pierwszą niedzielę Adwentu.

Rekolekcje - czas doświadczenia mocy Ducha Świętego i wspólnoty Kościoła - będą stanowić bezpośrednie przygotowanie do wejścia w Jubileuszowy Rok Miłosierdzia, ogłoszony przez papieża Franciszka. Organizuje je Stowarzyszenie Walka Duchowa oraz wspólnoty archidiecezji wrocławskiej.

O. Antonello Cadeddu wraz z o. Enrique Porcu od lat pracują w Brazylii, gdzie założyli wspólnotę Przymierze Miłosierdzia. Ich terenem posługi są slumsy w São Paulo, gdzie niosą przesłanie miłosierdzia.

Głoszą rekolekcje ewangelizacyjne w wielu krajach, prowadząc ludzi do otwarcia na działanie Ducha Świętego i charyzmaty, porywając do radosnego wielbienia Boga i pełnej pasji ewangelizacji.

- Zatańczcie sambę dla Jezusa na ulicach waszego miasta! - zachęcał rok temu w Hali Orbita o. Antonello. Uczył zarazem wytrwałego, codziennego rozważania Słowa Bożego i nieustannej modlitwy. Co przyniesie tym razem? Warto sprawdzić.

Zapisy i szczegóły na stronie www.walkaduchowa.pl.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama