Nowy numer 44/2020 Archiwum

WW pod skrzydłami archanioła

Inicjatywa Muzyczna Wrocław Wielbi organizuje w najbliższy weekend, 17 i 18 października, Warsztaty Uwielbienia.

Poprowadzą je Poldek Twardowski – wokalista, gitarzysta, aranżer i kompozytor, organizator i koordynator Inicjatywy Poznańskich Muzyków „Bogu Jedynemu Chwała” oraz Poznańskich Zaduszek Jazzowych – a także Bartosz Kucz – gitarzysta basowy, kierownik muzyczny zaangażowany w wiele projektów artystycznych z pograniczna wielu stylów, takich jak jazz, fusion, pop, rnb, funk, soul.

W programie warsztatów oprócz zajęć praktycznych, prowadzonych w podziale na sekcje wokalną oraz instrumentalną, m.in. wspólna modlitwa oraz konferencja wprowadzająca w muzyczne uwielbienie. Warsztaty zakończą się niedzielną Eucharystią o 19.15 i krótkim koncertem uwielbieniowym.

Do udziału zaproszeni są wokaliści i instrumentaliści, amatorzy i profesjonaliści – wszyscy, którzy chcą wielbić Pana przy pomocy muzyki. Warsztaty odbędą się w Salezjańskim Domu Młodzieżowym przy kościele pw. św. Michała Archanioła we Wrocławiu, przy ul. Bolesława Prusa 78.

Ks. Paweł Druszcz wyjaśnia, że idea Inicjatywy „Wrocław wielbi" zrodziła się w jego sercu podczas festiwalu Przystanek Woodstock 2014 – gdy z grupą ewangelizatorów Przystanku Jezus spotykał młodych ludzi, aby ich słuchać, rozmawiać, modlić się z nimi. Z czasem powstała „grupa WW”, która po raz pierwszy wielbiła Boga podczas seminarium odnowy wiary organizowanego przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym „Michael”, działającą przy parafii pw. św. Michała Archanioła przy ul. B. Prusa we Wrocławiu.

Na obecne warsztaty obowiązują zapisy. Informacje znajdziesz na stronie www.wroclawwielbi.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama