Nowy numer 43/2020 Archiwum

O bł. Karolu i miłości Kościoła

W Dużym Domu już trwają przygotowanie do listopadowej sesji.

W 10. rocznicę beatyfikacji brata Karola de Foucauld wspólnoty żyjące jego duchowością oraz duchowością małej siostry Jezusa Magdaleny zapraszają na sesję „Kościół wspólnotą miłości”.

Sesja będzie trwać od 13 do 15 listopada w Dużym Domu przy ul. Jutrosińskiej 13-15 we Wrocławiu – w niezwykłym miejscu, gdzie pod jednym dachem z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie mieszkają rodziny zainspirowane przesłaniem Karola i Magdaleny. Już trwają zapisy.

O bł. Karolu i miłości Kościoła   Najświętszy Sakrament, codziennie adorowany, i uśmiechnięte Dzieciątko Jezus - charakterystyczne dla Dużego Domu Agata Combik /Foto Gość Spotkanie rozpocznie się w piątek 13 listopada Mszą św. o 17.00. Następnie, po kolacji, pierwsze prelekcje: „Miłość do Kościoła w życiu bł. Karola” (ks. Robert Pawlak) i „Miłość do Kościoła w życiu Małej Siostry Jezusa Magdaleny” (msJ Ewa i msJ Magdalena) oraz Apel Jasnogórski.

W programie kolejnych dni znajdą się: Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkania w grupach, oraz kolejne wykłady: „Trudne >dziś< Kościoła” (bp Andrzej Czaja), „Miłość do Kościoła w życiu świeckich” (Radek Mokrzycki), „Miejsce Kościoła w naszym życiu i nasze miejsce w Kościele” (małe siostry Jezusa), „Życie konsekrowane w świecie” (refleksje mbJ Andrzeja). Nie braknie okazji do przyjacielskich rozmów.

Więcej informacji i zgłoszenia: 665 632 892; wspolnotaduzydom@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama