Nowy numer 44/2020 Archiwum

Otwarte szuflady - zaprezentuj swoją pasję!

Zaproszenie na spotkanie Akademii Intelektu przyjmowali podróżnicy, pisarze, artyści i historycy. Kolejnym gościem czwartkowego cyklu może być... każdy student.

Aleksander Doba otrzymał prestiżowy laur Podróżnika Roku na Świecie. Profesor Krzysztof Meissner prowadził wykłady z fizyki na Oksfordzie. O książki Marka Krajewskiego można zapytać nie tylko we wrocławskich księgarniach.

Projekt Akademii Intelektu pozostaje miejscem dzielenia się pasją i wiedzą. Poprzez różnorodne tematycznie spotkania chce jednak przede wszystkim inspirować do przekonania, że tak naprawdę każdy z nas ma jakiś niebywały talent, odmienne, ale zawsze intrygujące zainteresowania.

Nie można się nimi nie chwalić i warto o nich opowiedzieć, tym bardziej jeżeli jedna z najbardziej dogodnych okazji zdarza się raz w roku i będzie już w najbliższy czwartek. W czasie organizowanych po raz czwarty Otwartych Szuflad każdy będzie mógł zademonstrować swoje zdolności. Każdy będzie mógł znaleźć się w centrum uwagi, by po chwili usiąść przy stoliku i z drugiej strony zachwycić się umiejętnościami innej osoby.

Kiedy? 29 października o godz. 20 w Centralnym Ośrodku Duszpasterstwa Akademickiego "Maciejówka" na rogu ul. Szewskiej i pl. Nankiera. Zgłoszenia aktywnego uczestnictwa należy przesyłać na adres: itspinsleepe@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama