Nowy numer 44/2020 Archiwum

W rejonie cmentarzy pojedziesz inaczej

Wokół wrocławskich nekropolii wprowadzane są zmiany w organizacji ruchu.

Cmentarz Osobowicki

31 października i 1 listopada zamyka się dla ruchu kołowego ogólnodostępnego, z wyjątkiem pojazdów komunikacji zbiorowej i TAXI, następujące ulice: Osobowicką - na odcinku od mostu Osobowickiego do mostu Milenijnego, Bezpieczną, Łużycką, Jugosłowiańską oraz przyległe ulice osiedla Różanka, Władysława Reymonta - na odcinku od ulicy Kleczkowskiej do ulicy Na Polance, dla kierunku wyjazd z miasta.

Postój TAXI wyznaczono na ulicy Osobowickiej przed skrzyżowaniem z ulicą Łużycką.

W dniach 31 października i 1 listopada 2015 r. na moście Milenijnym na odcinku od Popowickiej do Osobowickiej (kierunek od Popowickiej) prawy pas ruchu funkcjonować będzie wyłącznie jako pas dla komunikacji autobusowej. Na ulicy Władysława Reymonta na odcinku od ulicy Łowieckiej do ulicy Kleczkowskiej torowisko tramwajowe w dniach 31 października i 1 listopada 2015 r. przeznaczone będzie wyłącznie dla pojazdów komunikacji miejskiej.

W dniach 31 października i 1 listopada 2015 na ulicy Kleczkowskiej od ulicy Reymonta do ulicy Struga zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu.

Dla potrzeb komunikacji indywidualnej zorganizowany zostanie parking na terenie Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych przy ulicy Obornickiej.

Parking funkcjonować będzie w dniach od 31 października do 1 listopada 2015r. od 6.00 do 20.00, w dniu 2 listopada od 8.00 do 20.00 - parking bezpłatny. Dojazd do parkingu odbywać się będzie następującymi ulicami:

Z KIERUNKU PÓŁNOCNEGO - Poznań, Leszno:

ul. Żmigrodzką, Obwodnicą Śródmiejską, ul. Obornicką;

Z KIERUNKU POŁUDNIOWEGO - Jelenia Góra, Kudowa Zdrój, Wałbrzych:

mostem Uniwersyteckim, ul. Drobnera, ul. Łokietka, ul. Trzebnicką, mostem Trzebnickim, ul. Żmigrodzką, ul. Broniewskiego, ul. Obornicką.

Z KIERUNKU ZACHODNIEGO - Zielona Góra, Lubin:

ul. Kosmonautów, ul. Lotniczą, Obwodnicą Śródmiejską, mostem Milenijnym, ul. Obornicką.

Z KIERUNKU WSCHODNIEGO – Opole, Oława:

mostem Uniwersyteckim, ul. Drobnera, ul. Trzebnicką, ul. Ołbińską, mostem Trzebnickim, ul. Żmigrodzką, ul. Broniewskiego, ul. Obornicką.

Cmentarz Grabiszyński

W dniach 31 października i 1 listopada 2015 r. zamyka się dla ruchu kołowego z wyjątkiem komunikacji zbiorowej i TAXI ulicę Grabiszyńską na odcinku od ulicy Ostrowskiego do ulicy Jordanowskiej. Wprowadza się jeden kierunek ruchu dla komunikacji indywidualnej na ulicy Ostrowskiego od ulicy Grabiszyńskiej do łącznika Ostrowskiego i Klecińskiej. Ulica Ostrowskiego pozostaje dwukierunkowa wyłącznie dla pojazdów komunikacji zbiorowej.

Postój TAXI wyznaczono przy ulicy Fiołkowej.

Przystanek końcowy (pętla) autobusowych linii specjalnych zlokalizowano przy ulicy Grabiszyńskiej – brama boczna cmentarza.

Parkingi dla komunikacji indywidualnej zorganizowano przy: ulicy Klecińskiej - parking bezpłatny na terenie firmy FAT, parking ogólnodostępny

- ulicy Ostrowskiego - parking na terenie TWINS - płatny 4 zł za wjazd

- ulicy Ostrowskiego - parking na terenie Wabco - bezpłatny,

Cmentarz Kiełczowski

W dniach 31 października i 1 listopada 2015 r. wprowadza się jeden kierunek ruchu na łączniku przy cmentarzu od ulicy Kiełczowskiej do Bierutowskiej z możliwością jednostronnego parkowania.

Cmentarz św. Rodziny - ul. Smętna

W dniach 31 października i 1 listopada 2015 r. zamyka się dla ruchu kołowego ulice: Smętną, Narcyzy Śmichowskiej, Emilii Plater, Partyzantów - na odcinku od ulicy Monte Cassino do ulicy Smętnej, Adama Mickiewicza (jezdnia boczna).

Cmentarz św. Wawrzyńca - ul. Bujwida

W dniach 31 października i 1 listopada 2015 r. zamyka się dla ruchu kołowego następujące ulice: Bujwida na odcinku od ulicy Sienkiewicza do wjazdu na teren ogródków działkowych, Sopocką, Liskego, Czerwonego Krzyża.

Cmentarz św. Ducha - ul. Bardzka

Dla potrzeb komunikacji indywidualnej w rejonie cmentarza zorganizowany zostanie parking płatny na terenie przy ulicy Buforowej 2.

Na ulicy Morwowej zostanie wprowadzony w dniach 31 października i 1 listopada 2015 r. jeden kierunek ruchu od ulicy Bardzkiej do ulicy Tarnogajskiej. Część jezdni ulicy Morwowej przeznaczona zostanie do parkowania pojazdów.

Cmentarze przy ulicach Jerzmanowskiej, Trzmielowickiej, Zabrodzkiej, Gorlickiej, Działkowej, Kiełczowskiej

Wprowadza się zakazy zatrzymywania się pojazdów w bezpośrednim sąsiedztwie cmentarzy.

Cmentarz przy ul. Złocieniowej

W dniach 31 października i 1 listopada 2015 r. zamyka się dla ruchu kołowego ślepy odcinek drogi dojazdowej do cmentarza od strony ulicy Starodębowej oraz ulicę Przylaszczkową od strony ulicy Malwowej.

Informacje o komunikacji zbiorowej znajdziesz TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama