Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Odkryją swoją wartość

FDA "Antoni" u psychologa.

  Franciszkańskie Duszpasterstwo Akademickie "Antoni" zaprasza studentów na warsztaty "Odkryj swoją wartość". Prowadzi je psycholog Maria Obertaniec. Zajęcia odbędą się w dwa kolejne poniedziałki - 9 i 16 listopada - między 19.00 a 21.00. Czego będzie można się dowiedzieć? Uczestnicy zastanowią się nad tym, skąd bierze się poczucie własnej wartości i dlaczego jest ważne; poznają metody odkrywania i wzmacniania zasobów osobistych.

Metoda warsztatowa to miniwykłady, praca w grupach i parach, praca indywidualna, kreatywne formy - plakat, drama.

Zapisy przyjmuje Gosia Jarmusz na swoim profilu na Facebooku lub drogą mailową: gosiajarmusz@gmail.com. Warunkiem jest deklaracja udziału w obu spotkaniach, stanowiących całość warsztatów oraz opłata organizacyjna w wysokości 5 zł.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma