Nowy numer 25/2018 Archiwum

Kibice Śląska w obronie chrześcijaństwa

Kibice piłkarskiego Śląska Wrocław wpisali się na karty historii polskiej sceny kibicowskiej. Zaprezentowali bowiem wielką i efektowną oprawę dotyczącą problemu fali islamu, która konsekwentnie zalewa Europę. Na Stadionie Miejskim pojawił się wielki napis...

"Gdy Europę zalewa zaraza islamska, stańmy w obronie chrześcijaństwa" - pod takim hasłem wrocławskiego środowisko kibicowskie wyraziło swój sprzeciw wobec inwazji islamskiej, która na różnych płaszczyznach rozprzestrzenia się w Europie.

Wielka "sektorówka", którą rozłożono na trybunie B podczas meczu ze Śląskiem Wrocław przedstawia postać krzyżowca z mieczem na tle mapy Starego Kontynentu, broniącego Europy przed napływem islamskich przybyszów. Łódki imigrantów oznaczono nazwami: USS ISIS, USS Bin Laden i USS Hussein.

Oprawę przygotowało Stowarzyszenie Wielki Śląsk. Film tutaj.

  Fot. YouTube

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma