Nowy numer 48/2020 Archiwum

Idź na film "Zakazany Bóg"

Pomagamy w zebraniu chętnych na seans, który odbędzie się 16 listopada.

Film pt. "Zakazany Bóg" nie jest wyświetlany podczas regularnych seansów, dlatego, aby móc go obejrzeć na dużym ekranie najpierw musi zebrać się większa grupa chętnych.

Pokaz zaplanowany jest w Multikinie Pasaż Grunwaldzki na 16 listopada na godz. 19. Warunki rezerwacji odpowiedniej wielkości sali wymagają, by oszacować odpowiednio wielkość grupy, która do kina przyjdzie. Dlatego tylko do jutra (poniedziałek 9 listopada) czekamy na państwa e-mailowe zgłoszenia (można zgłaszać również grupy).

Wystarczy wysłać do nas wiadomość na adres wroclaw@gosc.pl. W temacie proszę napisać "Zakazany Bóg", a w treści imię, nazwisko oraz swój numer telefonu.

Czytelnicy "Gościa Wrocławskiego" będą mogli skorzystać z niższych cen biletów (11 zł), po podaniu hasła, które przekażemy w zwrotnym mailu każdemu zgłaszającemu się za naszym pośrednictwem.

Dodatkowo dla pierwszej zgłoszonej osoby mamy jedną podwójną wejściówkę na seans. Czekamy na chętnych.

„Zakazany Bóg” to obraz opowiadający o męczennikach z Barbastro. Scenariusz przedstawia historię z 1936 roku, związaną z początkiem hiszpańskiej wojny domowej. 51 członków wspólnoty klaretynów w Barbastro zostało zamordowanych w imię wierności powołaniu kapłańskiemu i Kościołowi. Obejrzyj zwiastun filmu:

ZAKAZANY BÓG - oficjalny Polski zwiastun (HD, 1080p)
Gloria24.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama