Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Idź na film "Zakazany Bóg"

Pomagamy w zebraniu chętnych na seans, który odbędzie się 16 listopada.

Film pt. "Zakazany Bóg" nie jest wyświetlany podczas regularnych seansów, dlatego, aby móc go obejrzeć na dużym ekranie najpierw musi zebrać się większa grupa chętnych.

Pokaz zaplanowany jest w Multikinie Pasaż Grunwaldzki na 16 listopada na godz. 19. Warunki rezerwacji odpowiedniej wielkości sali wymagają, by oszacować odpowiednio wielkość grupy, która do kina przyjdzie. Dlatego tylko do jutra (poniedziałek 9 listopada) czekamy na państwa e-mailowe zgłoszenia (można zgłaszać również grupy).

Wystarczy wysłać do nas wiadomość na adres wroclaw@gosc.pl. W temacie proszę napisać "Zakazany Bóg", a w treści imię, nazwisko oraz swój numer telefonu.

Czytelnicy "Gościa Wrocławskiego" będą mogli skorzystać z niższych cen biletów (11 zł), po podaniu hasła, które przekażemy w zwrotnym mailu każdemu zgłaszającemu się za naszym pośrednictwem.

Dodatkowo dla pierwszej zgłoszonej osoby mamy jedną podwójną wejściówkę na seans. Czekamy na chętnych.

„Zakazany Bóg” to obraz opowiadający o męczennikach z Barbastro. Scenariusz przedstawia historię z 1936 roku, związaną z początkiem hiszpańskiej wojny domowej. 51 członków wspólnoty klaretynów w Barbastro zostało zamordowanych w imię wierności powołaniu kapłańskiemu i Kościołowi. Obejrzyj zwiastun filmu:

ZAKAZANY BÓG - oficjalny Polski zwiastun (HD, 1080p)
Gloria24.pl

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma