Nowy numer 25/2018 Archiwum

Na nowo wezwani

Trwają zapisy na Dzień Jedności Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej.

Spotkanie pod hasłem: "Na nowo wezwani do głoszenia Jezusa" odbędzie się 21 listopada, w przeddzień Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej (Budynek D-20, Wrocław, ul. Janiszewskiego 8). Gościem specjalnym będzie ks. Sławomir Płusa, koordynator Odnowy w Duchu Świętym i egzorcysta diecezji radomskiej, dyrektor radomskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji, przewodniczący Krajowego Zespołu Koordynatorów Odnowy w Duchu Świętym w Polsce.

Konferencja rozpocznie się Mszą św. o 10.00 w kościele NMP na Piasku. Po niej, ok. 12.30, uczestnicy wezmą udział w modlitwie uwielbienia i wysłuchają kolejnych prelekcji.

Organizatorzy podkreślają, że Dzień Jedności to najważniejsze wydarzenie dla wspólnot Odnowy w Duchu Świętym w Archidiecezji Wrocławskiej – czas modlitwy, formacji, zabawy, wspólnego świętowania. Zaproszeni są członkowie, sympatycy i przyjaciele Odnowy Charyzmatycznej. Zapisy prowadzone są na stronie www.wroclaw.odnowa.org.

Dzień Jedności 2015 - Zaproszenie
Koordynacja Wrocław

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma