Nowy numer 48/2020 Archiwum

Cecyliada z New Day

Śpiewasz lub grasz na jakimś instrumencie muzycznym i chcesz się w tym doskonalić? A może tylko nucisz pod prysznicem, ale marzysz o zdobyciu umiejętności muzycznych? Wiesz czyim patronem jest święta Cecylia?

Czym jest Cecyliada? To weekendowe warsztaty muzyczne zorganizowane z okazji wspomnienia św. Cecylii (patronki muzyków kościelnych). Gośćmi prowadzącymi zajęcia muzyczne będą członkowie zespołu New Day.

Warsztaty odbędą się 21 i 22 listopada w SDA "MOST" (pl. Grunwaldzki 3, Wrocław). Ich przebieg będzie bardzo intensywny. Uczestnicy swoje spotkania będą rozpoczynać w sobotę o godz. 10, a w niedzielę o 11.00. Pierwszego dnia zajęcia potrwają do ok. 21.00.

W programie przewidziano ćwiczenia z emisji głosu, rytmiczne, omówione zostaną podstawy harmonii, melodyki oraz aranżacji w muzyce. Oczywiście, będzie również czas na przygotowanie śpiewów i warstwy melodycznej utworów. Nie braknie także czasu na Eucharystię i modlitwę.

Na koniec warsztatów (w niedzielę) wszyscy uczestnicy wezmą udział w charytatywnym koncercie uwielbienia połączonym z adoracją Najświętszego Sakramentu oraz w Mszy św. o 19.30.

Zapisy na warsztaty poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony TUTAJ. Dokładny program i warunki uczestnictwa można znaleźć na profilu wydarzenia CECYLIADA - warsztaty muzyczne z New Day na Facebooku i na stronie SDA "MOST".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama