Nowy numer 48/2020 Archiwum

Co robi rycerz na YouTube?

Rycerza opowiadającego o historii na YouTube śledzi z zaciekawieniem kilkaset tysięcy osób. W najbliższy czwartek będzie w "Maciejówce".

Co robi rycerz na YouTube?   Plakat wydarzenia projekt: Karolina Cukierska To zdecydowanie nie jest spotkanie tylko dla miłośników historii. Nie co dzień bowiem w duszpasterskich murach pojawia się gość, który rezyduje na stałe w XIV-wiecznej twierdzy.

Kolejnym gościem Akademii Intelektu będzie Andrzej "Jędrek" Ciosański, który jest kasztelanem na zamku Chojnik. Od czasu do czasu staje również w szranki i organizuje turnieje rycerskie.

Znacznie częściej przychodzi mu się jednak mierzyć z licznymi pytaniami od rozbudzonych ciekawością słuchaczy, których oprowadza w kontuszu po szlakach zamku i historii. Pełne werwy i humoru opowieści słucha się od początku do końca. Także w internecie.

Co robi (i o czym opowiada) rycerz na YouTube? Odpowiedź na to pytanie będzie można poznać w najbliższy czwartek, 12 listopada, o godz. 20 na spotkaniu w Centralnym Ośrodku Duszpasterstwa Akademickiego "Maciejówka" na rogu ul. Szewskiej i pl. Nankiera.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama