Nowy numer 25/2018 Archiwum

Wokół "Orędzia"

Okolicznościowe wydanie cyklu "Człowiek-Wspólnota-Odpowiedzialność" już 18 listopada.

18 listopada, w 50. rocznicę „Orędzia biskupów polskich do niemieckich", fundacja „Studium Culturae Ecclesiae” zaprasza na 16.30 do auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

Podczas spotkania, objętego honorowym patronatem abp. Józefa Kupnego, usłyszymy wykład prof. Grażyny Barbary Szewczyk z Uniwersytetu Śląskiego dotyczący komentarzy orędzia w mediach polskich i niemieckich.

W części muzycznej wystąpi chór z Drezna „Vocalitas Nova”.

Uczestnicy spotkania zaproszeni są także do katedry na Mszę św. o 18.30, której przewodniczyć będzie bp Andrzej Siemieniewski. Podczas Eucharystii wystąpi chór „Jadwiga” z Wodzisławia Śląskiego-Radlina ll, miejsca urodzin kardynała Kominka.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma