Nowy numer 44/2020 Archiwum

Oczekiwanie przygotowane

Weź udział w rekolekcjach pt. "Nie dostajecie, bo źle się modlicie. Dla tych, którym trudno się modlić".

Oczekiwanie przygotowane   Domowy Kościół "Czy kiedykolwiek doświadczyłeś trudności z modlitwą? Czy chciałbyś rozmawiać z Jezusem, ale nie wiesz jak zacząć ani nie słyszysz Jego odpowiedzi? Czy na modlitwie brakuje ci skupienia i czujesz, że marnujesz czas? Jeśli tak, daj sobie i Bogu jeszcze jedną szansę. Przyjdź, posłuchaj, spróbuj na nowo!" - w taki sposób na swojej stronie internetowej promuje rekolekcje wspólnota Domowego Kościoła z Wrocławia. Początek już w piątek.

Duchowe ćwiczenia poprowadzi ks. Robert Patro, moderatora Ruchu Światło-Życie diecezji zielonogórsko-gorzowskiej, diecezjalnego duszpasterza młodzieży, współtwórcę "Przystanku Jezus". Rekolekcje będą oparte o fragment listu św. Jakuba: "…nic nie posiadacie, gdyż się nie modlicie. Modlicie się, a nie otrzymujecie, bo się źle modlicie, starając się jedynie o zaspokojenie swych żądz".

Rodzinne spotkania mają długoletnią tradycję i organizacyjną praktykę. Wychodząc na przeciw potrzebom uczestników wychowujących małe dzieci, w sobotę i niedzielę przygotowywana jest świetlica, w której najmłodsi będą pod dobrą opieką studentów z DA "Maciejówka". Dzięki temu ich rodzice mogą skupić się tylko na rozważaniach i umocnieniu swego ducha.

Oto program rekolekcji, które odbywają się pod patronatem "Gościa Wrocławskiego":

Miejsce: Kościół św. Macieja, Wrocław, róg ulicy Szewskiej i placu Nankiera.

Piątek 27 listopada
19.00 - Msza św. i konferencja

Sobota 28 listopada
17.00 - Msza św. z nauką, adoracja

Niedziela 29 listopada
10.00 - Msza św., rozmowy o modlitwie

(każdego dnia pełen program to około 2-2.5h)

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama