Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Debata na PWT

Debata w 50. rocznicę przyjęcia przez Sobór Watykański II konstytucji duszpasterskiej o Kościele w świecie współczesnym "Gaudium et spes" odbędzie się dziś w auli PWT.

Spotkanie pod hasłem „Kościół… z czym do świata?” organizują Obserwatorium Społeczne i Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana, przy współpracy z instytutem Nauk Społecznych PWT. W debacie udział wezmą:

o. Maciej Zięba OP – dominikanin, Instytut Tertio Millennio, Mateusz Dzieduszycki  – rzecznik prasowy diecezji warszawsko-praskiej, Olgierd Pankiewicz – prawnik, Instytut Ordo Iuris, ks. Wojciech Sadłoń SAC – socjolog, Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego

prowadzenie: ks. Andrzej Draguła – teolog.

Spotkanie odbędzie się 7 grudnia o 18.00 w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu przy pl. Katedralny 1.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma