Nowy numer 28/2018 Archiwum

Ks. Jacek "Wiosna" Stryczek we Wrocławiu

Założyciel "Szlachetnej Paczki" będzie mówił o pieniądzach i zarabianiu we wtorek, 15 grudnia, o 19.00 w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego.

Cykl spotkań z ks. J. Stryczkiem – twórcą „Szlachetnej Paczki”, obchodzącej w tym roku 15. urodziny, autorem książki „Pieniądze. W świetle Ewangelii” – odbywa się pod hasłem „Strefa Podwyższonego Sensu: Pieniądze”.

– Naszą wizją jest kraj, w którym każdy człowiek radzi sobie w życiu, a gdy jeden upada, reszta jednoczy się, by mu pomóc. Tak, by powstał i znowu wygrywał. Dlatego walczymy o etos przedsiębiorczości. W tym roku z jeszcze większą pasją chcemy pomagać ludziom w stawaniu się indywidualnościami. I tak narodził się pomysł na cykl spotkań o pieniądzach – wyjaśnia autor.

Organizatorzy zapewniają: „To spotkanie przewartościuje Twoje myślenie o pieniądzach. Zobaczysz głębszy sens w ich zarabianiu i dowiesz się, jak zostać milionerem; zaskoczy Cię świeżość w interpretowaniu Pisma św. na miarę XXI wieku. Nikt nigdy nie spojrzał w ten sposób na pieniądze i biznes przez pryzmat Ewangelii; odkryjesz prawdę na temat biedy i ubóstwa w Polsce. Książka obali wszystkie mity i stereotypy jakie masz w głowie na ich temat; poznasz tajemnicę człowieka, przy którym wszyscy stają się bogatsi”.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne zaproszenie można pobrać na stronie  http://pieniadze-wroclaw.evenea.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma