Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Odszedł znany wrocławski dziennikarz

W wieku 59 lat z powodu ciężkiej choroby zmarł Andrzej Lewandowski, znany wrocławski dziennikarz sportowy. Pisał m.in. w "Słowie Polskim", "Wieczorze Wrocławia" i "Przeglądzie Sportowym", a ostatnio w portalu wroclaw.pl.

Wielu określało go mianem legendy wrocławskiego dziennikarstwa sportowego. Do szpitala trafił z powodu udaru mózgu i nowotworu trzustki. Pozostawił żonę i dwójkę dzieci. Jeszcze niedawno, na początku grudnia, w szpitalu odwiedzali go piłkarze Śląska Wrocław, którego był wiernym kibicem.

Od kilku dni trwa akcja pomocy dla niego, a teraz już dla jego rodziny. Zainicjowali ją wrocławscy dziennikarze. Andrzej Lewandowski pozostawił dwójkę chorych, całkowicie niesamodzielnych dzieci. Ciągle można pomóc rodzinie dziennikarza. Po więcej informacji prosimy zgłaszać się pod nasz adres mailowy: wroclaw@gosc.pl.

Prosimy także czytelników o modlitwę w intencji zmarłego oraz jego rodziny.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma