Nowy numer 28/2018 Archiwum

W RMS sylwester trwał 4 dni

Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej po raz kolejny zorganizował w Trzebnicy sylwestrowo-noworoczne spotkanie – tym razem poświęcone… spotkaniom.

A na spotkaniu spotkań wiele   A na spotkaniu spotkań wiele Archiwum RMS

 

 

 

 

 

 

 

 

To one – nasze relacje z Jezusem i innymi ludźmi – były głównym tematem rekolekcji, modlitwy i zabawy.

Młodzież przyjechała do Trzebnicy 29 grudnia, na 4 dni. W tym czasie między innymi zostały rozegrane podchody biblijne. W trzebnickim Lesie Bukowym czekały poukrywane zadania związane z tematem Sylwestra. Uczestnicy musieli na przykład wykonać prezent dla Jezuska w żłóbku czy napisać kolędę. Wszyscy świetnie się bawili i nawet mróz na dworze nie przeszkadzał w wykonywaniu poleceń. 31 stycznia, wieczorem, wszyscy uczestniczyliśmy w Wigilii. Przy świątecznym stole nie brakło śmiechów, zabawnych anegdotek, a także rozdawania prezentów. Wzięliśmy udział w Jasełkach przygotowanych przez jedną z naszych grup, a o 23.00 adorowaliśmy Chrystusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. Dziękowaliśmy, przepraszaliśmy za ubiegły rok, prosiliśmy także o Boże błogosławieństwo w 2016. Równo o północy rozpoczęliśmy Eucharystię w kaplicy sióstr boromeuszek. Niezwykłym doświadczeniem jest przeżywanie Mszy Świętej, gdy wokół słychać huk petard i fajerwerków.

Naszego Sylwestra zakończyliśmy zabawą w stylu lat 90. Impreza trwała do białego rana. Nowi znajomi, głębsza relacja z Bogiem… To było naprawdę owocne spotkanie!

Więcej na rms.sds.pl

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma