Nowy numer 48/2022 Archiwum

Podziel się groszem

Przyjdź na koncert kolęd i pastorałek i pomóż dzieciom podczas akcji organizowanej przez studentów Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

Koncert odbędzie się dziś,12 stycznia, o godz. 17 w auli PWT (pl. Katedralny 1). Wystąpią: śpiewaczka operowa Maria Zygmaniak-Lesiak, ks. Bartłomiej Kot, zespół „Spotkanie”, słuchacze Metropolitalnego Studium Organistowskiego we Wrocławiu oraz studenci Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

Dochód z koncertu będzie przeznaczony na świetlice (kluby) środowiskowe prowadzone przez Caritas Archidiecezji Wrocławskiej. Są to miejsca, w których dzieciom udzielane jest szerokie wsparcie obejmujące m.in. pomoc w nauce, zajęcia plastyczne, muzyczne i teatralne, warsztaty tematyczne, psychologiczno-pedagogiczne i terapeutyczne, wycieczki, wyjścia do kina, teatru, muzeum, udział w ogólnokrajowych akcjach, np. „Sprzątanie Świata”, warsztaty dla dzieci (sposoby radzenia sobie ze stresem i agresją, metody rozwiązywania konfliktów i zachowania się w sytuacjach trudnych, trening asertywności, budowanie poczucia własnej wartości). Dzieci otrzymują także posiłek.

W imieniu swoim i organizatorów zapraszamy.

Podziel się groszem  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy