Nowy numer 28/2018 Archiwum

Podziel się groszem

Przyjdź na koncert kolęd i pastorałek i pomóż dzieciom podczas akcji organizowanej przez studentów Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

Koncert odbędzie się dziś,12 stycznia, o godz. 17 w auli PWT (pl. Katedralny 1). Wystąpią: śpiewaczka operowa Maria Zygmaniak-Lesiak, ks. Bartłomiej Kot, zespół „Spotkanie”, słuchacze Metropolitalnego Studium Organistowskiego we Wrocławiu oraz studenci Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

Dochód z koncertu będzie przeznaczony na świetlice (kluby) środowiskowe prowadzone przez Caritas Archidiecezji Wrocławskiej. Są to miejsca, w których dzieciom udzielane jest szerokie wsparcie obejmujące m.in. pomoc w nauce, zajęcia plastyczne, muzyczne i teatralne, warsztaty tematyczne, psychologiczno-pedagogiczne i terapeutyczne, wycieczki, wyjścia do kina, teatru, muzeum, udział w ogólnokrajowych akcjach, np. „Sprzątanie Świata”, warsztaty dla dzieci (sposoby radzenia sobie ze stresem i agresją, metody rozwiązywania konfliktów i zachowania się w sytuacjach trudnych, trening asertywności, budowanie poczucia własnej wartości). Dzieci otrzymują także posiłek.

W imieniu swoim i organizatorów zapraszamy.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma