Nowy numer 48/2020 Archiwum

Konkurs, koncert i... longboard!

W niedzielę we Wrocławiu wystąpi charyzmatyczny franciszkanin o. Łukasz Buksa. Przyjdź na koncert, a wcześniej zgarnij od nas zestaw płyt człowieka, który inspiruje i motywuje ludzi do poznania Boga.

Franciszkanin, duszpasterz młodzieży, rekolekcjonista, autor tekstów, wokalista, instruktor snowboardu. Kocha swobodę, wolność i… longboard. W niedzielę 24 stycznia o godz. 16 w Domu Kultury Piast przy ul. Rękodzielniczej 1 rozpocznie się koncert o. Łukasza Buksy.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, szczególnie rodziny z dziećmi i młodzieżą. To wspaniały pomysł na wspólne niedzielne popołudnie. Wstęp jest wolny, a wydarzenie organizuje OAZA- Dolnośląskie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Dorosłych z Niepełnosprawnością Intelektualną.

- Zbieramy pieniądze na szlachetną inicjatywę wybudowania domu dla podopiecznych OAZY. Podczas koncertu będzie możliwość skosztowania domowych wypieków, czy kupienia wyrobów rękodzielniczych wykonanych przez podopiecznych, a także ludzi, którzy swoim zaangażowaniem dają nadzieję na rozwój stowarzyszenia - informują organizatorzy.

Z tej okazji "Gość Wrocławski" przygotował dla swoich czytelników konkurs! Do wygrania są pakiety dwóch płyt o. Łukasza Buksy. Najnowsza „Możesz więcej” operuje młodzieżowym językiem oraz nowoczesną muzyką tworząc niezwykle energetyczny przekaz. Krążek „Miłosierny” to zbiór przemyśleń o niezmierzonym Miłosierdziu Bożym i dziękczynienie za codzienne doświadczanie Jego nieskończonej Miłości. Krótkie modlitwy zanurzone w nowoczesnych brzmieniach mogą być narzędziem do lepszego przeżycia czasu ogłoszonego przez Papieża Franciszka.

ZASADY KONKURSU:

Wyślij maila na adres wroclaw@gosc.pl i podziel się z nami opinią: gdzie najchętniej słuchasz lub słuchałbyś muzyki ewangelizacyjnej, głoszącej słowo Boże i dlaczego?

 Na maile czekamy od soboty 24 stycznia od godziny 19 do niedzieli do godziny 15.

Zestaw płyt o. Łukasza Buksy wygrywa pierwszy, trzeci i szósty e-mail, który do nas dotrze. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą e-mailową. Powodzenia i do zobaczenia na koncercie!

A poniżej o. Buksa podczas realizowania swojej nietypowej pasji.

Polish monk on longboard - Buksa Łukasz OFM
Łukasz Buksa

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama