Nowy numer 43/2020 Archiwum

Miłosierdzie za mikrofonem

Dwa bilety na wrocławski koncert nawróconego rapera Tau mogą być wasze! Wystarczy być szybkim i odpowiedzieć na proste pytanie.

14 lutego o godzinie 19 na scenę w klubie Bezsenność przy Ruskiej 51 wyjdzie raper, który swoją muzyką już wielu sprowadził na Bożą drogę życia.

Co więcej, nie przekonuje ludzi tylko twórczością, ale również swoim życiorysem. Przeżył bowiem nawrócenie, a jego przemiana głęboko odbiła się właśnie na jego muzyce.

Od chwili, gdy wrócił w ramiona Pana Boga, zaszokował polską scenę hip-hopową, ale i opinię publiczną. Niektórzy fani odwrócili się od niego, inni dopiero go poznali i zafascynowali się artystą o pseudonimie Tau.

Od tamtej pory (w albumach "Remedium" i "Restaurator") przekaz w jego utworach jest bezkompromisowy. Z tekstów piosenek powstaje wyraźny obraz Boga, miłosiernego, czekającego cierpliwie, aż człowiek się ku Niemu zwróci. Nie narzuca się, stoi obok i w każdej chwili z wielką mocą może zmienić nasze życie.

Raper w swoich piosenkach rysuje także postać samego człowieka, jako istoty słabej, zakłamanej, grzesznej, która jednak z Bożą pomocą może upodabniać się do Stwórcy i z Nim powstawać z upadków.

Jeśli nie macie planów na wieczór 14 lutego, to chętnie podarujemy wam dwa pojedyncze bilety na koncert Tau we Wrocławiu.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Jakim wcześniej, to znaczy przed nawróceniem, pseudonimem posługiwał się Piotr Kowalczyk, czyli Tau?”.

Dwie pierwsze osoby, które wyślą nam maila z prawidłową odpowiedzią na adres wroclaw@gosc.pl otrzymają pojedyncze bilety na niedzielny koncert.

UWAGA! Konkurs rozpoczynamy w piątek, 12 lutego, od godziny 19!

A poniżej posłuchajcie próbki z nowej płyty rapera pt „Restaurator”. 

Tau - Miłosierdzie (prod. Sherlock)
Bozon Records

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama