Nowy numer 3/2019 Archiwum

Parami do szczęścia marsz!

Pod takim tytułem od 21 do 24 lutego w Maciejówce odbędą się rekolekcje wielkopostne.

Rekolekcje poprowadzi Jacek Pulikowski - wykładowca na Politechnice Poznańskiej oraz w Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu, prywatnie ojciec trójki dzieci i mąż.

Pasją pana Jacka  jest pomoc w przezwyciężaniu kryzysów rodzinnych oraz budowanie dobrych relacji małżeńskich i rodzicielskich.

Jest autorem wielu książek, m.in. „Zakochanie i co dalej?”, „Krokodyl dla ukochanej”, „Dlaczego nie warto zamieszkać razem przed ślubem”.

Tłumaczy, jak tworzyć relacje i pokazuje, jakie trudności można spotkać na drodze. Jeśli ktoś się waha, czy warto przyjść, może najpierw posłuchać pana Jacka na portalu 2ryby.pl http://2ryby.pl/autor/dr-jacek-pulikowski/.

Rekolekcyjne spotkania zaczynają się Mszą św. o 19.00.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy