Nowy numer 3/2019 Archiwum

Dotknij miłosierdzia po salezjańsku

Rekolekcje wielkopostne w SDA "Most" zaczynają się 28 lutego. Poprowadzi je o. Robert Gajewski.

Już w najbliższą niedzielę rozpoczną się rekolekcje wielkopostne w Salezjańskim Duszpasterstwie Akademickim "Most". Tradycyjnie na początek Mszą św. o godzinie 19.30. Całość poprowadzi ks. Robert Gajewski - salezjanin, który niespełna rok temu, w niedzielę Zesłania Ducha Świętego, odprawił tam pierwszą Mszę prymicyjną.

Dla "mostowiaków" jest to szczególna postać, gdyż sam w młodości należał do tego duszpasterstwa i studiował fizykę na Politechnice Wrocławskiej.

Temat przewodni - "Dotknij miłosierdzia", który zostanie przedstawiony przez ks. Roberta - nawiązuje do wprowadzonego przez papieża Franciszka Roku Miłosierdzia. Spotkania będą trwać do środy i zakończą się tradycyjną agapą. Więcej szczegółów można znaleźć na Facebooku pod wydarzeniem: "Rekolekcje Wielkopostne w MOŚCIE" i na plakacie poniżej.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy