Nowy numer 3/2019 Archiwum

Fotografia, jubileusz i św. Dominik

Duszpasterstwo Akademickie Dominik zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem "Idźcie i głoście". To kolejna jubileuszowa inicjatywa we wrocławskim klasztorze dominikanów.

Obchody jubileuszu 800-lecia dominikanów, uroczyście otwarte 7 listopada 2015 roku, trwają na całym świecie. Wystawy, sympozja, jubileuszowe publikacje i wiele innych inicjatyw – wszystko to ma pomóc w odkryciu na nowo źródeł dominikańskiego charyzmatu.

W obchody jubileuszu włącza się także Duszpasterstwo Akademickie Dominik. Zaprasza wszystkich chętnych, którym bliski jest charyzmat św. Dominika, do udziału w konkursie fotograficznym. Jego hasłem są słowa zaczerpnięte z Ewangelii wg św. Mateusza, uczynione mottem Jubileuszu: „Idźcie i głoście!”.

Do 15 marca zgłaszać można prace fotograficzne, które nawiązują do hasła konkursu – czy to przez bezpośrednią ich ilustrację czy też poprzez nawiązanie do Jubileuszu i charyzmatu głoszenia Słowa. Szczegółowe informacje i regulamin dostępne są na stronie internetowej DA Dominik.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy