Nowy numer 25/2018 Archiwum

Urszulanki otwierają szkołę...

... dla wszystkich, którzy marzą, by uczyć się w doskonałej placówce - gimnazjum lub liceum.

W najbliższą sobotę, 5 marca, Zespół Szkół Urszulańskich przy placu Nankiera we Wrocławiu zaprasza kandydatów do szkoły na drzwi otwarte.

Przewidziano dwa spotkania. To o godz. 10 przeznaczone jest dla zainteresowanych rozpoczęciem nauczania w gimnazjum, natomiast o godz. 11 zaproszeni są przyszli licealiści.

Obie części będą miały podobną formułę. Przewidziano spotkanie z dyrektorem szkoły w auli, podczas którego zebrani dowiedzą się więcej o historii, profilu i sposobie organizacji szkoły oraz będą mogli się zapoznać z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2016/17.

W drugiej części sami uczniowie będą oprowadzać po budynku szkolnym i tłumaczyć dlaczego warto rozpocząć naukę w Zespole Szkół Urszulańskich.

Kolejna okazja do zapoznania się z ofertą szkoły będzie 9 kwietnia w gimnazjum i 14 maja - w liceum.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma