Nowy numer 25/2018 Archiwum

Daj się odrestaurować

W DA "Redemptor" rozpoczyna się Seminarium Odnowy Wiary.

"Człowiek to jest Budowla - ja znam Restauratora" - właśnie tak zarapował Tau w swojej ostatniej płycie.

Każdy z nas potrzebuje restauracji. Codziennie spotykamy się z niezrozumieniem, odrzuceniem i zranieniem. Na szczęście mamy Tego, który może być odnowieniem dla naszej wiary. On pomoże odzyskać nowe siły do walki ze światem. Ten najlepszy lekarz ma na imię Jezus.

We wtorek 8 marca o 19.30 w DA "Redemptor" (w kościele akademickim) rusza Seminarium Odnowy Wiary. Jeżeli chcesz wziąć trochę odżywiającego powietrza, wystarczy, że się dołączysz. Seminarium poprowadzi ks. Wojciech Jaśkiewicz.

SOW polega na cotygodniowych spotkaniach na Eucharystii, po której głoszona jest konferencja. Podsumowaniem każdego spotkania jest wspólna modlitwa i wymiana doświadczeń w niewielkich grupkach. Dodatkowo każdy z uczestników zostaje zaproszony do codziennej modlitwy w oparciu o wybrane fragmenty Pisma Świętego. Tak wygląda teoria. W praktyce SOW jest miejscem, w którym można realnie doświadczyć bliskości Pana Boga.

  mat. prasowe

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma