Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Liceum salezjańskie otwiera drzwi

W najbliższą sobotę (12 marca) kandydaci do szkoły będą mogli zapoznać się z jej ofertą.

Liceum salezjańskie to wielu zadowolonych absolwentów, którzy często podkreślają, że szkoła i zidywidualizowane podejście do ucznia to ogromne walory, które procentują w trakcie edukacji i przynoszą owoce w życiu po jej ukończeniu.

Szkoła znalazła się na 9 miejscu w TOP 10 najlepszych liceów we Wrocławiu pod względem wyników osiąganych podczas egzaminów maturalnych w latach 2013-2015. Badania przeprowadził Instytut Badań Edukacyjnych.

Organizatorzy zapraszają do siedziby szkoły przy ul. Młodych Techników 17 (przyziemie kościoła pw. Chrystusa Króla). Więcej informacji na www.liceum-wroc.salezjanie.pl.

Program sobotnich drzwi otwartych przewiduje m.in. dwie lekcje pokazowe, spotkanie z dyrektorem i uczniami. Prezentujemy harmonogram i zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną katolickiego liceum.

  • godz. 10 - pierwsza lekcja pokazowa,
  • godz. 10.40 - druga lekcja pokazowa,
  • godz. 11.35 - gala doświadczeń,
  • godz. 12.15 - spotkanie z dyrektorem szkoły i uczniami,
  • godz. 12.45 - film o wolontariacie,
  • godz. 13.30 - gry w językach obcych.
  • godz. 10-14 - punkt informacyjny.
  • Pond to przewidziano: wystawę misyjną, punkt wolontariatu misyjnego, prezentację tablic interwrite, punkt koła radiowego, punkt koła TV SLO, punkt ERASMUS+ i wymian oraz punkt koła fotograficznego.
« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma