Nowy numer 25/2018 Archiwum

Rekolekcje dla prawników wszystkich zawodów

To pierwsza tego typu inicjatywa we Wrocławiu.

Na rekolekcje złożą się dwa spotkania w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4. Rozważania i konferencje poprowadzi krajowy duszpasterz prawników ks. kan. dr. Tomasz Czarnocki. Hasłem będą słowa "Bóg miłosierny cy sprawiedliwy?".

Ćwiczenia duchowe rozpoczną się 11 marca Mszą św. o godz. 18 w kościele pw. śś. Piotra i Pawła (ul. Katedralna 4).

Po zakończeniu Eucharystii odbędzie się konferencja połączona z dyskusją w sali nr 5. W sobotę (12 marca) Eucharystia rozpocznie się o godz. 14, a po niej kolejna konferencja (miejsce bez zmian).

Organizatorem rekolekcji jest Diecezjalne Duszpasterstwo Prawników we Wrocławiu, Okręgowa Rada Adwokacka we Wrocławiu i Krajowe Duszpasterstwo Prawników. Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest "Gość Niedzielny".

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma