Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zostań zwycięzcą

Kurs Walki Duchowej "Michael" rozpoczyna się we wtorek, 5 kwietnia, w Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia przy ul. Ołbińskiej we Wrocławiu.

Cykl potrwa 9 tygodni. Spotkania zaplanowane są na każdy wtorek kwietnia i maja. Każde z nich otworzy o 18.00 Eucharystia. Po niej odbędzie się nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła (przy figurze poświęconej w Niedzielę Palmową przez bp. Andrzeja Siemieniewskiego) oraz, o 19.00, konferencja zaproszonego gościa.

Wśród prelegentów znajdą się m.in. ks. Piotr Prusakiewicz (redaktor naczelny pisma „Któż jak Bóg”), ks. Krystian Charchut, Patrycja Hurlak, Monika Woźniak.

Kursowi, organizowanemu przez Stowarzyszenie Walka Duchowa, towarzyszy hasło „Bądźcie mocni w Panu - siłą jego potęgi” (Ef 6,10). Organizatorzy przypominają słowa Wawrzyńca Scupoli z dzieła „Walka duchowa”. „Bitwa ta trwa dopóty, dopóki trwa życie, nie ma sposobu, aby jej uniknąć. A ktokolwiek odmawia walki - albo zostaje uwięziony, albo ginie".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma