Nowy numer 25/2018 Archiwum

Z innych planet?

W ramach cyklu "OPen" konferencję o męskości i jej znaczeniu w związku wygłosi w DA "Dominik" ks. Mirosław Maliński, duszpasterz "Maciejówki".

Jaka jest rola mężczyzny we współczesnym społeczeństwie? Jak indywidualne postrzeganie męskości wpływa na relacje w związku? Czego kobiety powinny oczekiwać od mężczyzny? Jakie znaczenie dla wzajemnego zrozumienia mają różnice między mężczyzną i kobietą?

Podczas konferencji  będzie można poszukać odpowiedzi na te pytania  i dowiedzieć się jak, zdaniem gościa, być prawdziwym mężczyzną w związku oraz dlaczego pojawia się wokół tego tematu tak wiele nieporozumień.

Gościem kolejnego OPenu będzie ks. Mirosław Maliński - duszpasterz CODA Maciejówka, znany jako ceniony rekolekcjonista i prowadzący kursy przedmałżeńskie, od lat cieszące się dużą popularnością. Autor kilku książek i inicjator serwisu 2RYBY.PL, w którym także publikuje. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 11 kwietnia, o godzinie 19:30 w Sali Głównej DA Dominik. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma